شرایط و قوانین


۱. کلیه اطلاعات و مطالب این سایت متعلق به موسسه پخش دانشجو میباشد و  هرگونه کپی برداری از آن ممنوع میباشد.


۲. تمامی سفارشات پس از ثبت و پرداخت توسط مشتری از انبار فروشگاه کتاب دانشجو جمع آوری گردیده و برای ارسال به پیک و یا پست تحویل داده خواهد شد.


۳. فروشگاه کتاب دانشجو تمامی کتب خود را به صورت نو تحویل خواهد داد (به جز سفارش کتاب ها از دسته ی کتاب های دسته دوم)


۴. مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و کلیه بسته های پستی بیمه هستند . پس از ارسال توسط فروشگاه کتاب دانشجو کد رهگیری مرسوله پستی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که از طریق نشانی newtracking.post.ir در وب سایت رسمی سایت پست قابل پیگیری می‌باشد.


۵. اطلاعات مشتریان (نشانی، شماره‌های تماس، ایمیل و ...) صرفا جهت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مشتریان فروشگاه کتاب دانشجو استفاده می‌شود و به هیچ عنوان استفاده دیگری نخواهد داشت.


۶. تمامی سفارش های ثبت شده در طی زمان یک الی سه روز کاری توسط فروشگاه کتاب دانشجو به مامور پیک و یا شرکت پست تحویل داده خواهد شد.


۷. در صورتی که  ثبت سفارش توسط مشتری انجام گیرد و فروشگاه کتاب دانشجو به هر دلیلی نتواند کالای مورد نظر را تهیه و ارسال نماید وجه پرداختی در اولین فرصت به خریدار عودت داده خواهد شد. عودت وجه پرداختی طبق نظر خریدار محترم به صورت نقدی (کارت به کارت) و یا به عنوان اعتبار مالی در سایت پرداخت میگردد.


8. در صورتی که  ثبت سفارش توسط مشتری انجام گیرد و به هر دلیلی (از قبیل چاپ جدید و یا عوض شدن قیمت از طرف ناشر و ...) قیمت تمام شده کتاب با قیمت درج شده در سایت برابر نباشد؛ از طریق فروشگاه به خریدار محترم اطلاع رسانی خواهد شد و طبق تصمیم خریدار وجه پرداختی در اولین فرصت به خریدار عودت داده خواهد شد و یا با رضایت خریدار ، تفاوت قیمت محاسبه میگردد.


9.  هزینه پستی سفارش شما با احتساب وزن خرید شما و طبق هزینه های اعلامی از سوی شرکت پست محسابه میگردد و نوع بسته پستی (پیشتاز یا سفارشی) توسط شما عزیزان انتخاب میشود.  زمان پست پیشتاز حداکثر 48 ساعت و پست سفارشی حداکثر 96 ساعت میباشد.


10. تحویل کتاب های دسته دوم بر عهده فروشنده می باشد و مبلغ واریزی توسط خریدارتا تحویل کتاب و تایید خریدار از سلامت و دریافت کتاب ، در اختیار فروشگاه آنلاین پخش کتاب دانشجو می باشد و پس از آن با کسر 25 درصد مبلغ کل و بعلاوه تمامی هزینه تحویل کتاب به حساب اعلام شده فروشنده واریز میگردد .


11. ثبت نام در سایت فروشگاه آنلاین پخش کتاب دانشجو و خرید از سایت به معنی قبول تمام قوانین در سایت می باشد .


نماد ملی اعتمادlogo-samandehiدانلود برنامه اندروید فروشگاه آنلاین کتاب پخش دانشجو       دانلود برنامه اندروید فروشگاه آنلاین کتاب پخش دانشجو         خرید کارت هدیه        فروش کتاب دسته دوم