شرایط و قوانین

شرایط و قوانین فروشگاه آنلاین کتاب دانشجو


۱. کلیه اطلاعات و مطالب این سایت متعلق به موسسه پخش دانشجو میباشد و  هرگونه کپی برداری از آن ممنوع میباشد.

۲. تمامی سفارشات پس از ثبت و پرداخت توسط مشتری از انبار فروشگاه کتاب دانشجو جمع آوری گردیده و برای ارسال به پیک و یا پست تحویل داده خواهد شد.

۳. فروشگاه کتاب دانشجو تمامی کتب خود را به صورت نو تحویل خواهد داد و هیچگونه کتاب دسته دوم در سایت موجود نخواهد بود.

۴. مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و کلیه بسته های پستی بیمه هستند . پس از ارسال توسط فروشگاه کتاب دانشجو کد رهگیری مرسوله پستی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که از طریق نشانی newtracking.post.ir در وب سایت رسمی سایت پست قابل پیگیری می‌باشد.

۵. اطلاعات مشتریان (نشانی، شماره‌های تماس، ایمیل و ...) صرفا جهت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مشتریان فروشگاه کتاب دانشجو استفاده می‌شود و به هیچ عنوان استفاده دیگری نخواهد داشت.

۶. تمامی سفارش های ثبت شده در طی زمان یک الی سه روز کاری توسط فروشگاه کتاب دانشجو به مامور پیک و یا شرکت پست تحویل داده خواهد شد.

۷. در صورتی که  ثبت سفارش توسط مشتری انجام گیرد و فروشگاه کتاب دانشجو به هر دلیلی نتواند کالای مورد نظر را تهیه و ارسال نماید وجه پرداختی در اولین فرصت به خریدار عودت داده خواهد شد. عودت وجه پرداختی طبق نظر خریدار محترم به صورت نقدی (کارت به کارت) و یا به عنوان اعتبار مالی در سایت پرداخت میگردد.

8. در صورتی که  ثبت سفارش توسط مشتری انجام گیرد و به هر دلیلی (از قبیل چاپ جدید و یا عوض شدن قیمت از طرف ناشر و ...) قیمت تمام شده کتاب با قیمت درج شده در سایت برابر نباشد؛ از طریق فروشگاه به خریدار محترم اطلاع رسانی خواهد شد و طبق تصمیم خریدار وجه پرداختی در اولین فرصت به خریدار عودت داده خواهد شد و یا با رضایت خریدار ، تفاوت قیمت محاسبه میگردد.


نماد ملی اعتمادlogo-samandehiدانلود برنامه اندروید فروشگاه آنلاین کتاب پخش دانشجودانلود برنامه اندروید فروشگاه آنلاین کتاب پخش دانشجو